Úvod Blog Mladý talent vyzkoušel produkty RÉVVI
Mladý talent vyzkoušel produkty RÉVVI

Mladý talent vyzkoušel produkty RÉVVI

Mladý talent, Damian Kantor, vyzkoušel produkty RÉVVI a svou zkušenost popisuje v následujících řádcích.

 

Mé jméno je Damian Kantor, je mi 17 let, a právě končí má závodní sezóna v běhu na lyžích.

 

Od útlého dětství se věnuji sportu, konkrétně běhu na lyžích. Již v první třídě jsem se stal členem klubu TJ Dolní Lomná. Po základní škole jsem se rozhodl, že budu pokračovat v tom, co mě baví a naplňuje. Aktuálně jsem studentem sportovního gymnázia v Jeseníku. Nyní působím v klubu FENIX SKITEAM JESENÍK, kde jsem absolvoval už několikátou sezónu a mám za sebou několik zimních soustředění jak v České republice, tak v italských Alpách nebo na Slovensku. Účastnil jsem se i několika republikových závodů. Měl jsem možnost vyzkoušet produkty RÉVVI, které bych rád zhodnotil.

Jednalo se o tyto výrobky: ALPINE SPORT MASSAGE OILFAST RECOVERY MUSCLE GEL, INTENSE MUSCLE GEL.

 

ALPINE SPORT MASSAGE OIL:

Jako první produkt, se kterým jsem nadmíru spokojen je tento masážní olej. Mnohokrát se mi přihodilo, že jsem měl po těžkém a náročném tréninku zakyselené nohy a ruce, které mě bolely klidně i 4 dny. Tento masážní olej mi nejen zkrátil regenerační rekonvalescenci, ale dokonce jsem měl pocit, že bolest svalů při zátěži již nedosahuje takové intenzity jako předtím.

 

FAST RECOVERY GEL

Jako druhý suplement byl tento regenerační gel. Mým nejoblíbenější z těchto tří produktů se stal právě tento Fast recovery gel. Největší výhodu gelu vidím v tom, že opravdu stačilo namazat pouze postižené místo a již druhý den byl sval jako nový. Když byl sval opravdu hodně namožený, po použití gelu jsem cítil velký rozdíl a pomohlo to svalu dostat se o to dříve zpět do své kondice. Tento produkt je za mě TOP!

 

INTENSE MUSCLE GEL: 

Toto je gel, se kterým mám nejméně zkušeností a myslím, že oprávněně. Mně, jakožto běžci na lyžích, tento výrobek úplně tak nevyhovoval. Gel sám o sobě není vůbec špatný, pokud se soustředíme na menší svaly jako je třeba triceps, biceps nebo lýtka. Po mé zkušenosti s aplikací gelu na břišní svaly a stehna, mě začala hodně a nepříjemně pálit a o břichu ani nemluvě.

Místo tohoto gelu raději podniknu rozcvičku, rozježdění a můžu jít rovnou na věc. Vyhnu se tak zbytečně dlouhému nepříjemnému pocitu pálení. Pro jiný sport se bude možná hodit více. Možná jsem ho nepoužil správně, těžko říct. 

 

Nejlepší kombinací je Fast Recovery gel, po kterém o pár desítek minut později namasírujete svaly Alpine Sport Massage olejem.

 

Bylo mi potěšením tyto gely vyzkoušet. Mám co porovnávat, jelikož při mé zátěži jsem už vyzkoušel nespočet regeneračních výrobků. Produkty zmíněné značky rozhodně řadím mezi topovky. Fast Recovery gel dokonce zatím nejlepší na trhu, který jsem vyzkoušel pro regeneraci po náročném tréninku.

 

 

Skol Damian Kantor

Za RÉVVI děkujeme Damianovi, že vyzkoušel naše produkty a krásně ohodnotil jejich funkce. Přejeme Damianovi mnoho zdaru a úspěchů.

TAKE CARE 

Všechna práva vyhrazena Revvi.cz © 2023