Úvod Blog Petr Pechek se rozepsal o našich gelech
Petr Pechek se rozepsal o našich gelech

Petr Pechek se rozepsal o našich gelech

Napsali o nás! 

V únorovém vydání RUN Magazinu jsme měli tu čest spolupracovat s několikansobným mistrem ČR v maratonu, který otestoval 5 produktů RÉVVI. Následující produkty byly jeho volbou při intenzivním tréninku:
 

1. Fast Recovery Gel

Tento gel není jenom okamžitou úlevou od bolesti svalů, ale také podporuje jejich regeneraci po náročném výkonu. Petr Pechek ho při testování používal pravidelně, zvláště pak po těžších trénincích na unavené svaly. Píše, že má mírné chladivé účinky, a zároveň svaly hezky uvolní, prokrví a podpoří jejich regeneraci.
 

2. Mag.Max. - Masážní Emulze

Speciálně vyvinutá pro hloubkovou masáž tkání, obsahuje 6 % čistého hořčíku a další látky, které zlepšují prokrvení tkání a působí proti křečím. Petr použil tuto emulzi poprvé po Velké kunratické, při které zabojoval a následně ho pořádně bolely svaly. A i když jim poskytl jen krátkou automasáž, úleva byla podle Petra skutečně značná, a navíc prakticky okamžitá. Nohy se krásně uvolnily a bolest se zmírnila.
 

3. Intense Hot Gel

Gel s dlouhodobým hřejivým účinkem na svaly, šlachy a klouby. Petr v RUN magazinu píše: „Svaly a šlachy se při rozcvičce díky Intense Hot Gel prokrví mnohem rychleji a efektivněji. V chladném počasí je to také příjemné na ztuhlé klouby. Zaujalo mě, že gel působí opravdu do hloubky.
 

4. Ice Cold Cooling Gel

Intenzivní chladivý pocit tohoto gelu proniká hluboko do pokožky, což přináší úlevu unaveným a bolavým svalům. Petr v článku píše „Ice Cold Muscle Gel si pochvalovala moje žena, když začínala svůj zlomený kotník znovu zvolna zatěžovat, měla jej často oteklý a bolestivý. Chladivý efekt gelu jí přinášel úlevu.
 

5. Antifriction Cream

Proti tření kůže během aktivit s vysokým rizikem. Tento antibakteriální, antiseptický krém ochraňuje kůži před podrážděním a vysušením, a zabraňuje infekcím způsobeným odřeninami. Tento krém si opět pochvaluje Petrova žena, která trpí na odřeniny v oblasti pod podprsenkou. Oceňují na něm, že krém obsahuje látky, které brání množení bakterií způsobujících opruzeniny a urychlují hojení drobných poranění.

Více se dočtete ve únorovém čísle RUN Magazinu, ve kterém Petr Pechek sdílí své osobní zkušenosti a doporučení.

TAKE CARE
Všechna práva vyhrazena Revvi.cz © 2023